Goodin Goodin Lakattuja leivonnaisia musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelyssä elegantit ja tyylikkäät mustat Goodin-loaferit, joista tulee varmasti välttämätön osa vaatekaappiasi. Nämä laadukkaasta eko-nahasta valmistetut kengät yhdistävät klassisen muotoilun moderniin tyyliin.

Mokasiinit ovat slip-on, joten ne on helppo pukea ja riisua. Pyöreät varpaat antavat niille hienovaraisuutta, ja vaakasuora muovihihna lisää hieman eleganssia. Pehmeä luonnonnahasta valmistettu pohjallinen puolestaan ​​saa jalat tuntumaan mukavalta, vaikka niitä olisi käytetty pitkäänkin.

3 cm korkea muovipohja kulutuspinnalla varmistaa riittävän vakauden ja pidon, mikä tekee näistä mokasiineista ihanteellisen valinnan jokapäiväiseen käyttöön ja erilaisiin juhliin. Rakennetun, jäykistetyn kantapään ja klassisen tyylin ansiosta Goodin-loaferit sopivat täydellisesti kevään ja kesän trendeihin.

Nämä mustat mokasiinit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta. Yhdessä rento ja muodollisempien tyylien kanssa ne näyttävät hyvältä. Hanki itsellesi tai lahja rakkaallesi tällä ainutlaatuisella mallilla - se ilahduttaa sinua varmasti joka askeleella!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Ainoa materiaali: synteettinen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|