Vinceza Lakatut ballerinat jousella VINCEZA musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Nämä ovat Vincezan tyylikkäitä patentoituja balettiasuntoja, joissa on rusetti, ja ne ovat täydellinen valinta modernille naiselle, joka arvostaa tyyliä ja mukavuutta. Klassinen musta väri tekee niistä universaalin lisäyksen mihin tahansa vaatekaappiin - ne sopivat täydellisesti sekä arkeen että tyylikkäämpiin tyyleihin.

Balerinakengät on valmistettu ekologisesta nahasta, joka ei ainoastaan ​​anna niille esteettistä ulkonäköä, vaan on myös ympäristöystävällistä. Pohjallisen luonnollisen nahan ansiosta ne tarjoavat erinomaisen käyttömukavuuden ja antavat jalkojen hengittää, mikä on erityisen tärkeää lämpiminä päivinä. Pehmeä, sisäänrakennettu kantapää ja sileä, synteettinen pohja takaavat vakauden ja mukavuuden joka askeleella.

Pyöreä kärki ja rusetti edessä ovat yksityiskohtia, jotka lisäävät charmia ja naisellisuutta ballerinakenkiin. Matalan, vain 1 cm:n koronkorkeuden ansiosta nämä kengät sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja tarjoavat samalla tyylikkään ilmeen.

Valitse Vinceza-balettikoru, joka lisää tyylikkyyttä jokapäiväiseen tyyliisi. Jokainen pari on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee siitä täydellisen lahjan. Ole muodikas keväällä ja kesällä kurkottamalla klassikoita modernilla otteella!

  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Nenä: Pyöristää
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Lukko: liukastua , toinen
  • Lisäominaisuuksia: keula- , lakattu
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: tekonahka

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Erittäin rehellinen myyjä. Tapahtuma ei onnistunut, mutta sain heti tiedon siitä, miksi se tapahtui, ja hyvitys ilmestyi tililleni heti. Kiitos paljon. Suosittelen myyjää ja terveisiä.