Lakatut loaferit koristeellisella mustalla S.Barski HY317
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Lakatut loaferit koristeellisella mustalla S.Barski HY317
Etsitkö täydellisiä kenkiä, joissa yhdistyy eleganssi ja mukavuus? S.Barski-brändin lakatut mustakoristeiset loaferit ovat täydellinen valinta modernille naiselle. Nämä laadukkaasta eko-nahasta valmistetut lippalakit eivät ole vain tyylikäs lisä vaatekaappiisi, vaan ne takaavat myös mukavuuden koko päiväksi.
Mallille on ominaista etuosan koristelu, joka antaa niille ainutlaatuisen luonteen, ja vakaa, litteä 3,5 cm korkea kantapää ja 2 cm alusta tekevät niistä täydellisen jokapäiväiseen muotoiluun. Jäykistetty kantapää ja pehmeä ekologisesta nahasta valmistettu pohjallinen takaavat mukavuuden myös pitkäaikaisessa käytössä.
Klassisen mustan värin ansiosta nämä loaferit sopivat moneen tilaisuuteen - sosiaalisista kokoontumisista jokapäiväisiin retkiin. Kannattaa kiinnittää huomiota niiden yleismaailmalliseen suunnitteluun, joka toimii hyvin eri tyyleissä. Kun ostat, muista katsoa kokotaulukko löytääksesi täydellisen istuvuuden.
Tutustu koko S.Barskin kenkien mallistoon ja valitse odotuksiasi parhaiten vastaava malli! Nämä lakatut mokasiinit ovat yhdistelmä eleganssia, mukavuutta ja tyyliä, jotka varmasti ilahduttavat sinua.
- Tuottaja: S.Barski
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät S.Barski
- Lisäominaisuudet: lakattu
- Ulkomateriaali: eko nahka
- Malli: Kiiltonahkaiset mokasiinit koristeella
- Koron/tason korkeus: 3.5
- Lämpeneminen: EI
- Koron tyyppi: Tasainen kantapää
- Taso / pohja (cm): 2
- Yläkorkeus (cm): 5.5
- Kokoelma: Kevät/syksy
- Väri: musta
- Lisäväri: musta
- Pohjan väri: musta
- Pohjan materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: eko nahka
- Nosek: pyöristää
- Lihavuus: G
- Hallitseva kuvio: ei kuviota
- Lukko: lipsahdus
Kiitos kommentin lisäämisestä.