Sergio Todzi Sergio Todzi Lakatut nastat alustalla sininen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme tunnetun Sergio Todzi -brändin lakatut alustakorkokengät, jotka ilahduttavat modernilla muotoilullaan ja tyylikkäällä sinisellä värillään. Nämä naisten pumput ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta.

10 cm:n koron korkeus tekee siluetista kevyemmän ja lahkeet optisesti pidemmät. Valmistettu ekologisesta nahasta, ne näyttävät poikkeuksellisen tyylikkäiltä säilyttäen samalla huolta ympäristöstä. Slip-on-kiinnityksen ansiosta niiden pukeminen ja riisuminen on erittäin helppoa ja nopeaa.

Pumpuissa ei ole kuviointia, mikä tekee niistä erittäin yleismaailmallisia - täydelliset sekä jokapäiväiseen käyttöön että erikoistilaisuuksiin. Alustan käyttö lisää vakautta ja mukavuutta, mikä on erittäin tärkeää korkeammille korkokengille.

Valitse siniset Sergio Todzi Patent Platform -korkokengät ja tunnet olosi erityiseksi joka tilanteessa!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lukko: liukastua
  • Kantapään tyyppi: Kiinnitä
  • Väri: sininen
  • Kantapään / alustan korkeus: 10.0
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|