Vices Vices Lakatut nastat musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu Vicesin mustiin patentoituihin korkoihin – täydellinen valinta naisille, jotka haluavat lisätä tyyliinsä elegantin ja aistillisen aksentin. Nämä ainutlaatuiset pumput ilahduttavat klassista, minimalistista muotoilua, joka sopii täydellisesti tämän hetken trendeihin.

10 cm korkea kantapää tekee jaloista ohuemmat ja pidentää niitä optisesti, mikä saa jokaisen naisen tuntemaan olonsa varmaksi ja houkuttelevaksi niissä. Ekologisesta nahasta valmistetut korkokengät eivät vain näytä tyylikkäiltä, ​​vaan ovat myös ympäristöystävällisiä.

Slip-on kiinnityksen ansiosta näiden pumppujen pukeminen ja riisuminen on erittäin helppoa ja mukavaa, mitä varmasti kaikki kiireiset naiset arvostavat. Mustaksi lakattu viimeistely lisää ripauksen eleganssia, joten ne voidaan yhdistää helposti niin arkeen kuin juhlavampaankin asuun.

Vices Patent Stilettot ovat täydellinen valinta erilaisiin tilaisuuksiin - perhetilaisuuksista ystävien kanssa tapaamisiin ja arkipäivään. Älä odota, rikasta vaatekaappiasi tällä ainutlaatuisella mallilla ja tunne olosi erityiseksi joka päivä!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lukko: liukastua
  • Kantapään tyyppi: Kiinnitä
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 10.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|