Vices Vices Lakatut nastat oranssi

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä vertaansa vailla oleva eleganssi ja tyyli Vices-patentoiduilla korkkareilla intensiivisen oranssin sävyssä. Nämä naisten pumput ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat erottua joukosta ja lisätä hieman väriä vaatekaappiinsa. Koron korkeus 9 cm tarjoaa lisää itsevarmuutta ja täydellisen siluetin, mutta pysyy mukavana käyttää pitkiä aikoja.

Valmistettu ekologisesta nahasta, sekä kengän ulkoosa että pohjallinen takaavat korkean laadun ja kestävyyden. Slip-on-kiinnityksen ansiosta näiden korkokenkien pukeminen ja riisuminen on erittäin helppoa. Niiden terävä kärki lisää tyylikkyyttä ja eleganssia, mikä tekee niistä täydellisen lisäyksen sekä arkeen että muodollisempiin tilaisuuksiin.

Lakattu pinta kiinnittää huomiota ja antaa kengille ainutlaatuisen kiillon. Oranssi väri on täydellinen valinta kevääseen ja kesään ja lisää energiaa mihin tahansa tyyliin. Valitse Vices-korkokengät nauttiaksesi täysin muodista ja korostaaksesi ainutlaatuista tyyliäsi!

  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua
  • Pohjallinen materiaali: Tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: Spitz
  • Kantapään tyyppi: Kiinnitä
  • Väri: oranssi
  • Kantapään / alustan korkeus: 9.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|