Inna marka Lakatut nilkkurit ketjulla Jake Black musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme Jake Blackin patentoidut nilkkurit ketjulla - täydelliset jalkineet nykyaikaisille naisille! Nämä tyylikkäät mustat saappaat ilahduttavat paitsi muotoilullaan, myös poikkeuksellisella käyttömukavuudellaan. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja ne on lakattu, ja ne täydentävät täydellisesti jokapäiväistä muotoilua.

Tämä malli erottuu vaikuttavasta ketjusta, joka on sijoitettu päällisen taakse, mikä antaa sille muodikkaan luonteen. Klassinen nauhoitus mahdollistaa kenkien täydellisen säätämisen jalan leveyden mukaan, ja sivussa oleva lisävetoketju helpottaa niiden pukemista ja riisumista.

Saappaissa on litteä 3 cm korkea kantapää ja pyöreä kärki, mikä varmistaa vakauden ja mukavuuden käytössä. Hellävaraisesta turkista valmistettu sisävuori takaa lämmön kylminä päivinä, ja synteettinen pohja tekee niistä kestäviä ja kulutusta kestäviä.

Nämä jokapäiväistä käyttöä ajatellen suunnitellut nilkkurit sopivat täydellisesti sekä arki- että tyylikkäämpiin tyyleihin. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa nämä muodikkaat kengät ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää tyylin mukavuuteen.

Älä viivyttele, vaan lisää tyyliä vaatekaappiisi Jake Black -nilkkureilla!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Lisäominaisuuksia: kelsiturkki , lakattu , ketju
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lämmittävä: Joo
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|