Filippo Filippo Lakatut saappaat musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat Filippo Patent Leather Boots -saappaat ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä mukavuutta että muodikasta tyyliä. Nämä ainutlaatuiset saappaat, jotka on valmistettu 100 % ekologisesta nahasta, yhdistävät elegantin ulkonäön toiminnallisuuteen, joten ne sopivat täydellisesti sekä jokapäiväiseen käyttöön että tyylikkäämpiin yhdistelmiin.

Saappaissa on sisäänrakennettu jäykistetty kantapää, joka tukee jalkaa erinomaisesti. 3,5 cm korkean alustan ja 5 cm korkean tasaisen kantapään ansiosta ne tarjoavat vakautta ja mukavuutta koko päivän. Lisäksi musta muovipohja kulutuspinnalla takaa erinomaisen pidon, mikä on erityisen tärkeää kylminä kuukausina.

Rennon ja muodikkaan tyylin ansiosta Filippo patentoidut nilkkurit sopivat täydellisesti uusimpiin muotitrendeihin. Koristeellisella vetoketjulla ja nauhakiinnityksellä ne täydentävät tyylikkäästi mitä tahansa tyyliä. Syksy-talvikauteen mukautetuissa niissä on eristys, joka suojaa jalkojasi kylmältä.

Yläkorkeus 20 cm ja leveys 22 cm takaavat, että nämä saappaat sopivat hyvin jalkaan ja pyöreä kärki takaa varpaiden mukavuuden. Lisäetuna on pakkaus valmistajan alkuperäisessä laatikossa, mikä tekee siitä myös loistavan lahjaidean.

Valitse Filippo Patent Leather -nilkkurit, jos haluat yhdistää tyylin mukavuuteen ja toimivuuteen joka tilanteessa. Täydellinen kävelyyn kaupungissa, ostoksille tai ystävien tapaamiseen. Älä odota, vaan lisää ne kokoelmaasi jo tänään!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 22
  • Varren korkeus: 20
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Malli: työlästä
  • Lämmittävä: Joo
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|