PA2 PA2 Lakatut sandaalit korkokengissä, joissa on mustat tunnelmalliset koristeet

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta yhdessä – PA2:n patentoidut korkeakorkoiset sandaalit, joissa on koristelu, Black Moody on ehdotus, joka hurmaa jokaisen naisen. Korkealaatuisimmasta luonnonnahasta valmistetut sandaalit eivät vain herätä huomiota tyylikkäällä ulkonäöllään, vaan myös takaavat mukavuuden koko päivän ajan.

Niiden muodikas 10 cm kapeneva kantapää lisää siluettiin ohutta hahmoa, ja pehmeä nahkapohjallinen tekee niissä kävelemisestä puhdasta nautintoa. Sandaalit on kiinnitetty nilkan ympärille säädettävällä soljella varustetulla hihnalla, mikä mahdollistaa täydellisen istuvuuden ja vakauden.

Sandaalien edessä on koristeelliset olkaimet, joissa on helmiä ja strassikiviä jäljitteleviä strasseja, jotka antavat niille ainutlaatuisen luonteen. Se on täydellinen valinta moniin tilaisuuksiin - tyylikkäistä retkistä kesätapaamisiin ystävien kanssa. Yläkorkeus 5,5 cm lisää entisestään viehätysvoimaa, ja varpaan puute korostaa niiden hienovaraisuutta.

Älä unohda, että kokoa valittaessa kannattaa käyttää kokotaulukkoa, jotta sandaalit sopivat täydellisesti jalkaasi. Sijoita eleganttiin tyyliin ja mukavuuteen mustilla Moody Patent -korkokenkoilla koristeellisilla sandaaleilla - muotikauppasi ei voi missata niitä!

  • Lämmittävä: Puute
  • Varren korkeus: 5,5 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Lakatut sandaalit korkokengissä ja koristeilla
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 10
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki
  • Lisäominaisuuksia: strassit , pompon
  • kantapään korkeus (cm): 10 cm
  • Akselin korkeus (cm): 5,5 cm

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|