FM1 FM1 Lakatut tossut Seattlen tummanbeigessä baarissa
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: FM1 Lakatut tossut Seattlen tummanbeigessä baarissa
Esittelemme Seattle-malliston FM1-lakatut tossut korkokengillä tumman beigen sävyssä - täydellinen valinta jokaiselle modernille naiselle, joka arvostaa tyyliä ja mukavuutta. Nämä varvastossut erottuvat ainutlaatuisesta, leveästä kantapäästä, joka pitää jalan vakaasti ja lisää samalla tyylikkyyttä mihin tahansa tyyliin.
Nämä varvastossut on valmistettu kokonaan korkealaatuisesta eko-nahasta, joten ne eivät vain näytä hyvältä, vaan ovat myös ympäristöystävällisiä. Niiden minimalistinen muotoilu avoimella kantapäällä ja neliömäisellä varpaalla tuo vaatekaappiisi raikkaan klassisen tyylin. Kaksi hihnaa edessä tarjoavat riittävän tuen, mikä tekee niiden käyttämisestä nautinnollisen.
Pehmeän, ekologisen nahkapohjallisen ansiosta varvastossut takaavat mukavuuden myös pitkässä käytössä, ja vakaa 10,5 cm kantapää ja 2,5 cm alusta tekevät niistä täydelliset sekä arkeen että tyylikkäämpiin asuihin. Muista noudattaa kokotaulukkoa ostaessasi, sillä tämä malli on ylinumeroitu.
FM1-lakatut varvastossut korkokengissä eivät ole vain jalkineita - ne ovat tyylikäs asuste, joka saa sinut erottumaan joukosta. Tilaisuudesta riippumatta käännät varmasti päätäsi näissä varvastossoissa. Tee niistä korvaamaton osa vaatekaappiasi!
- Tuottaja: FM1
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät FM1
- Lukko: Liukua päälle
- Lämmittävä: Puute
- Kantapään tyyppi: Lähettää
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Kantapään / alustan korkeus: 10.5
- Lisäominaisuuksia: lakattu
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- kantapään korkeus (cm): 10,5 cm
- Taso / pohja (cm): 2,5
Kiitos kommentin lisäämisestä.