Goodin Goodin Lämpimät ankkurit ruskea
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Goodin Lämpimät ankkurit ruskea
Esittelyssä Warm Brown Trappers valmistajalta Goodin - täydelliset jalkineet kylmiin päiviin! Nämä kestävät naisten saappaat ilahduttavat paitsi esteettisyydellään myös toimivuudellaan. Ekologisesta nahasta valmistetut niille on ominaista ruskea päällinen, joka sopii täydellisesti päällisen ja pohjan välissä olevan beigen raidan kanssa.
Trapperit on suunniteltu maksimaaliseen mukavuuteen päivittäisessä käytössä. Sisäinen eristys pitää jalat lämpiminä kylmimpinäkin päivinä, ja pehmeä, sisäänrakennettu kantapää lisää lisäksi käyttömukavuutta. 4 cm korkea litteä kantapää paksulla kulutuspinnalla takaa vakauden ja pidon, mikä tekee niistä erinomaisen valinnan syksyyn ja talveen.
Pitsikiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, ja pyöreä kärki lisää tyylikästä luonnetta. Yläkorkeus 14 cm ja leveys 22 cm tekevät saappaista paitsi hyvän ulkonäön, myös toimivia.
Klassinen ja rento tyyli tekee niistä täydellisen jokapäiväiseen käyttöön. Valmistajan alkuperäiseen laatikkoon pakattuna nämä ruskeat saappaat ovat jokaisen naisen vaatekaappi. Valitse mukavuus ja tyyli Goodinin Warm Brown Trappersin avulla!
- Tuottaja: Goodin
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Goodin
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Akselin leveys: 22
- Lukko: nauhoitettu
- Varren korkeus: 14
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Lämmittävä: Joo
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 4.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.