PA2 PA2 Lämpimät saappaat leikatulla beigellä Crolisialla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Valmistajan PA2 beige Crolisia Insulated Boots -saappaat, joissa on leikkaus, ovat täydellinen valinta tulevalle kaudelle. Nämä muodikkaat nilkkurit yhdistävät eleganssia ja mukavuutta, mikä tekee niistä täydellisen täydennyksen mihin tahansa tyyliin. Valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, ne takaavat kestävyyden ja käyttömukavuuden.

Kenkäpeitolla varustetun eristyksen ansiosta jalkasi ovat lämpimät kylmimpinäkin päivinä. Tämä malli on kiinnitetty kahdella vetoketjulla, mikä helpottaa pukemista ja riisumista. Koristeelliset korkokengät ovat myös tärkeä elementti ja lisäävät kenkiin luonnetta.

Yläkorkeus vaihtelee 8,5-14 cm ja kantapään korkeus 5 cm, mikä tekee niistä riittävän mukavia jokapäiväiseen käyttöön. Päällisen leveys on 12,5 cm, mikä varmistaa oikean istuvuuden. Lisäksi kenkäpeitosta valmistettu pohjallinen lisää käyttömukavuutta.

Saappaat ovat saatavilla beigenä - universaali väri, joka sopii täydellisesti eri tyyleihin. Tuote myydään valmistajan alkuperäisessä laatikossa, joten se on ihanteellinen lahjaidea. Tutustu tähän ja muihin nilkkurien mallistoon rikastuttamaan vaatekaappiasi syys/talvikaudelle. Muista käyttää kokotaulukkoa, kun valitset itsellesi täydellisen mallin!

  • Akselin korkeus (cm): 8,5-14 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: beige
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 12.5
  • Varren korkeus: 14
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä
  • kantapään korkeus (cm): 5 cm
  • Akselin leveys (cm): 12,5 cm
  • Taso / pohja (cm): 3 cm

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|