PL1 PL1 Lasten lämpimät saappaat Lenkkarit Polka Dots Red Anastasia punainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Lasten eristetyt saappaat, punaiset Anastasia-lenkkarit pilkuilla ovat täydellinen tarjous kylmempiin päiviin pienelle fashionistallesi. Nämä viehättävät saappaat eivät vain ilahdu ulkonäöllään, vaan tarjoavat myös mukavuutta ja lämpöä eristetyn jalkinepeitteen ansiosta.

Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetut saappaat ovat kestäviä ja helppohoitoisia. Klassinen nyöritys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, ja sisäänommeltu vetoketju tekee kenkien pukemisesta ja riisumisesta erittäin helppoa. Korkea kantapää tarjoaa vakauden ja riittävän tuen nilkolle.

Punainen väri herkällä pilkkukuviolla herättää varmasti huomion ja lisää ainutlaatuisen tyylin mihin tahansa lasten tyyliin. Saappaissa on litteä kantapää, jonka korkeus on 2,5 cm, mikä takaa mukavuuden jokapäiväisessä leikissä ja aktiviteeteissa.

Älä viivyttele – huolehdi lapsesi mukavuudesta ja tyylistä nyt! Tarkista kokotaulukko, kun valitset täydellisen mallin. Valitse lasten eristetyt nilkkurit, punaiset Anastasia-lenkkarit ja anna tyttösi nauttia muodikkaista ja lämpimistä jalkineista!

  • Varren korkeus: 6,5 cm
  • Väri: Punainen
  • Ulompi materiaali: Tekonahka
  • Lämmittävä: Kenkähuopa
  • Kantapään tyyppi: Tasainen
  • Lukko: Pitsinauha, vetoketju
  • Akselin korkeus (cm): 6,5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|