Evento Lasten lumisaappaat Miss Evento 22DZ23-5258 Pewter musta

14,12
Alin hinta 30 päivää ennen alennusta: €14,12
Normaali hinta: €69,00
-69%

Lasten lumikengät Miss Evento 22DZ23-5258 ovat mustia saappaita, jotka tuulenpitävän muovin ansiosta, josta ne on valmistettu, tarjoavat optimaalisen suojan kylmältä ja märältä säältä. Tässä mallissa on jäykkä kantapää, joka tarjoaa lisätukea lapsen jaloille, mikä tekee jalkineista erittäin mukavia ja turvallisia.

Saappaat on eristetty pehmeällä, luonnollisella villaturkiksella, joka tarjoaa lämpöä ja mukavuutta kylmimpinäkin päivinä. Vetoketjun ansiosta kenkien pukeminen ja riisuminen on helppoa, mikä on erityisen tärkeää lapsille.

Tuote painaa alkuperäispakkauksen kanssa 1,05 kg. Kengät suunniteltiin tyttöjä ajatellen, koska niiden suunnittelussa yhdistyvät toiminnallisuus ja estetiikka. Vaikka ne pidetään universaalina, mustana värinä, mielenkiintoisen tyylinsä ansiosta ne näyttävät erittäin houkuttelevilta, mikä varmasti vetoaa nuoriin asiakkaisiin.

Kengät ovat Evento-brändin valmistamia ja ne kuuluvat kategoriaan "Lapset » Lapsille » Saappaat. Tuote ei liity mihinkään tiettyyn elokuvista tai kirjoista tunnettuun sankariin, joten niitä voivat käyttää eri kiinnostuksen kohteet omaavat lapset. Valmistajan koodi on 22DZ23-5258. Tuote on uusi, toimitetaan alkuperäisessä pakkauksessaan.

  • Tuottajakoodi: 22DZ23-5258
  • Väri: musta

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|