Lemar Lemar mustat nahkaiset korkokengät kullalla koristellulla
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Lemar mustat nahkaiset korkokengät kullalla koristellulla
Tutustu eleganssiin ja käyttämällä mukavuutta Lemar -valmistajan pylvään nahkapuolen ansiosta. Nämä ainutlaatuiset mustat kengät ovat täydellinen valinta jokaiselle modernille naiselle, joka arvostaa tyylikkäitä yksityiskohtia ja mukavuutta.
Korkealaatuisesta luonnon nahkavalmistetusta takaa ei vain tyylikäs ilme, vaan myös kestävyys ja käytön mukavuus. Herkkä alusta ja kantapää 7,5 cm: n korkean männän muodossa varmistavat vakauden kävellessä, ja kumipohja urilla tarkoittaa, että sinun ei tarvitse pelätä liukumista.
Jäykistetyn painikkeen ansiosta jalkasi stabiloidaan kunnolla, mikä lisää mukavuutta pukeutumisesta jopa pidempien kävelyretkien aikana. Lisäksi kielen alle sijoitettu veto -uP -joustaja mahdollistaa jalan täydellisen istuvuuden, mikä tekee näistä kengistä erittäin käytännöllisen valinnan.
Yksi mielenkiintoisimmista aksentteista on peilikoristeet edessä, jotka lisäävät merkkiä kenkiin ja tekevät sinusta erottuvan joukosta. Mahdollisuudesta riippumatta nämä kengät sekoittuvat hyvin sekä päivittäisiin että tyylikkäimpiin tyyliin.
Älä unohda tarkistaa kokotaulua ennen ostamista löytääksesi täydellisen itsellesi. Lemar-postin kengät ovat pakollinen kokoelmassasi, jossa yhdistyvät muodikas muotoilu mukavuuteen. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa saat korkealaatuisimman tuotteen, joka täyttää odotuksesi.
- Tuottaja: Lemar
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Lemar
- Lisäominaisuuksia: ketju
- Tuottajakoodi: 20115 T.MUSTA+PLN
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: Korkokengät nahkaiset kengät
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 7.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.