Goodin Goodin Lenkkarit, joissa on eko -nahkaa valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Goodin Lenkkarit, joissa on eko -nahkaa valkoinen
Esittelemme Goodin-brändin valkoiset alustalenkkarit, jotka ovat täydellinen valinta mukavuutta ja tyyliä arvostaville moderneille naisille. Nämä laadukkaasta ekonahasta valmistetut tyylikkäät kengät sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja lisäävät urheilullisen, rennon ilmeen mihin tahansa asuun.
Tennareissa on pehmeä, sisäänrakennettu kantapää ja pyöreä kärki, mikä takaa mukavuuden ja vakauden. 4 cm korkea kulutuspintainen kumipohja ei ainoastaan anna kengille luonnetta, vaan tekee niistä myös käytännöllisiä ja toimivia. Ilman korkokenkiä ne sopivat täydellisesti jokapäiväiseen elämäntyyliisi ja takaavat mukavuuden pitkän kävelyn tai ystävien kanssa viettämisen aikana.
Tekstiilisisäosan ja synteettisen pohjan ansiosta lenkkarit ovat kevyet ja ilmavat, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kevääseen, kesään sekä viileämpiin syksyn tai talven päiviin. Niiden neutraali valkoinen väri tekee niistä yhteensopivia moniin eri tyyleihin urheilusta arkipäiväisempään.
Goodin-lenkkarit ovat välttämättömiä jokaisen naisen vaatekaapissa. Ne eivät vain ilahdu ulkonäöllään, vaan tarjoavat myös mukavuutta ja mukavuutta, jota tarvitset joka päivä. Nämä kengät sopivat täydellisesti farkkuihin, hameisiin tai urheilumekkoihin, ja ne ovat loistava kumppani missä tahansa tilanteessa!
- Tuottaja: Goodin
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät Goodin
- Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 4.0
- Lukko: nauhoitettu
- Lisäominaisuuksia: puute
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.