Inna marka Lenkkarit lavalla, jossa on koriste -nauhat valkoiset ja kultaiset valkoinen

36,53

Naisten lenkkarit laiturilla valkoisella ja kullalla on ehdotus, jossa yhdistyvät muodikas muotoilu mukavuuteen. Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettu nämä kengät ovat ihanteellinen ratkaisu naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta. Muodikkaaseen 4,5 cm: n korkean alustan asettaminen lisää muutaman senttimetrin korkeuden, joka ohut hahmo.

Klassiset, pyöristetyt nenät tekevät nämä lenkkarit vastaamaan erilaisia ​​tyylejä - sekä jokapäiväistä että tyylikkäämpää. Tämä kiiltävä nauhoitus kuitenkin kiinnittää huomion ja antaa kokonaisuudelle ainutlaatuisen hahmon. Tämän ansiosta malli erottuu muun muassa houkuttelemalla huomiota sen nykyaikaisella ulkonäöllä.

On syytä kiinnittää huomiota heidän käytännöllisyyteen - eristämätön muotoilu tekee lenkkarit loistavina lämpiminä päivinä, ja kumipohja tarjoaa riittävän otteen. Lenkkarit ovat saatavana erikokoisina, 36 - 41, jonka avulla voit sopia täydellisesti. Jokainen pari on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean.

Jos etsit jalkineita, jotka ovat täydellinen täydennys jokaiselle vaatekaapille, nämä valkoiset lenkkarit koristeellisilla nauhoilla on täydellinen valinta. Valitse ne ja nauti tyylistä ja mukavuudesta joka päivä!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Taso / pohja (cm): 4,5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: NB751 valkoinen
  • Väri: Valkoinen
  • Pisteväri: kultainen
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|