Inna marka Loaferit nahkaverhoilulla 7153 Harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta naisten mokasiinien 7153 Grey avulla. Näissä ainutlaatuisissa kengissä yhdistyvät moderni muotoilu ja ajaton tyyli, mikä antaa jokaiselle tyylille ainutlaatuisen luonteen. Mokassiinit on valmistettu lakatusta materiaalista hienovaraisissa pastellisävyissä, mikä lisää niihin ylellisyyttä ja keveyttä.

Näiden mokasiinien erottuva piirre on alkuperäinen korkkikuvioinen pohja, joka ei vain houkuttele katsetta, vaan takaa myös erinomaisen pidon ja käyttömukavuuden. Valkoinen alaosa urheilullisessa tunnelmassa sopii täydellisesti sileän, harmaaksi lakatun päällisen kanssa.

Kengän sisäpuoli on suunniteltu huolellisesti, yksityiskohtiin kiinnitettynä: nahkainen pohjallinen ja sivut takaavat käyttömukavuuden jopa pitkään. Ne ovat täydellinen valinta jokapäiväiseen käyttöön, sillä sopivan 3,0 cm:n alustakorkeuden ja tasaisen kantapään yhdistelmä tekee mokasiineista erittäin mukavat ja samalla lisää keveyttä jokaiseen askeleeseen.

7153 Grey mokasiinit ovat erinomainen valinta naisille, jotka arvostavat mukavuutta, mutta eivät halua luopua muodikkaasta ulkonäöstä. Nauhoituksen ansiosta ne voidaan helposti säätää jalkaan, mikä lisää niiden toimivuutta entisestään. Täydellinen pariliitos erityisesti minimalististen ja tyylikkäiden ratkaisujen ystäville.

Älä odota - tuo vaatekaappiisi hieman eleganttia helppoutta 7153 Grey-loaferien avulla!

  • Väri: harmaa
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|