Sergio Todzi Sergio Todzi Loafers strassit sininen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1 - 4 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Todzi Loafers strassit sininen
Sergio Todzi mokasiinit ovat täydellinen valinta moderneille naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja eleganttia tyyliä. Nämä ainutlaatuiset, intensiivisen sinisen väriset kengät herättävät huomiota, ja niiden design-aksentti strassien muodossa lisää niihin luonnetta ja ainutlaatuisuutta.
Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistetut mokasiinit tarjoavat paitsi estetiikan myös kestävyyttä. Slip-on-suljin varmistaa nopean ja kätevän pukemisen, joten ne ovat loistava valinta jokapäiväiseen käyttöön. Pyöreän kärjen ja matalan 1 cm:n alustan ansiosta nämä kengät takaavat käyttömukavuuden tilaisuudesta riippumatta.
Sergio Todzi mokasiinit ovat täydellinen yhdistelmä muodikasta muotoilua ja toimivuutta. Ilman kuviota, klassisessa muodossa, ne täydentävät täydellisesti erilaisia tyylejä - arkisesta tyylikkäämpään. Lisää ripaus väriä ja kiiltoa vaatekaappiisi näillä ainutlaatuisilla kengillä!
- Tuottaja: Sergio Todzi
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Sergio Todzi
- Väri: sininen
- Lukko: liukastua
- Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
- Pohjallinen materiaali: muut
- Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
- Nenä: Pyöristää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Kantapään / alustan korkeus: 1.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.