Inna marka Lumisaappaat vaurioituneella harmaalla Dd38 harmaalla
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Lumisaappaat vaurioituneella harmaalla Dd38 harmaalla
Harmaa DD38 Harmaa lumisaappaat korvilla ovat erittäin viehättävät naisten saappaat, jotka herättävät varmasti huomion alkuperäisellä muotoilullaan. Pienillä korvilla varustetut ne vastaavat täydellisesti viimeisimpiä trendejä ja lisäävät kenkiin ainutlaatuisen ja mielikuvituksellisen ilmeen.
Tämä malli tarjoaa kaksi erilaista muotoiluvaihtoehtoa - niitä voidaan käyttää kieli käärittynä, jolloin korvat näkyvät, tai nauhoitettuna klassisen ja tyylikkään ilmeen saamiseksi. Tämän monipuolisuuden ansiosta lumikengät sopivat täydellisesti sekä arkeen että muodollisiin tilaisuuksiin.
Paksulla turkilla eristetyt saappaat tarjoavat paitsi poikkeuksellisen mukavuuden myös suojaa kylmältä, joten ne ovat erinomainen valinta pakkaspäiviin. Paksu pohja eristää tehokkaasti maasta, mikä lisää käyttömukavuutta vaikeissakin sääolosuhteissa.
Nämä ympäristöystävällisestä mokkanahkasta valmistetut lumisaappaat eivät ole vain muodikkaita, vaan myös ympäristöystävällisiä. Harmaa väri tekee niistä helposti yhdisteltäviä eri tyyleihin.
Älä odota, vaan rikastuta talvivaatekaappiasi näillä ainutlaatuisilla lumikengillä, joissa yhdistyvät tyyli ja toimivuus!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lumikengät > Kengät Inna marka
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Väri: harmaa
- Lisäominaisuuksia: puute
Kiitos kommentin lisäämisestä.