Inna marka Maalattu naisten leipäkoristeinen solki mustalla solkilla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Sijoita eleganssiin ja mukavuuteen lakattujen naisten mokkasiinien kanssa koristeellisella mustalla solkilla. Nämä tyylikkäät kengät, jotka on valmistettu ekologisesta nahasta

Mokkasiinit asetetaan tasaiselle kantapäähän, jonka korkeus on 2,5 cm, mikä varmistaa erinomaisen vakauden ja mukavuuden pitkän päivän aikana. Ekologisen nahan pehmeä insertti tarkoittaa, että jopa tuntien kuluttua jalat tuntuvat mukavalta. Koristeellinen vyö, jolla on solki, kiinnittää huomion ja lisää minkä tahansa tyylistyksen luonteen - tyylikkäästä rentoun.

Alkuperäisen mustan värin ansiosta nämä leipomot sulautuvat täydellisesti erilaisilla asuilla, mikä tekee niistä yleisen elementin jokaisen naisen vaatekaapista. Täydellinen töihin, kokouksiin tai viikonloppumatkoihin.

Kun valitset kokoa, kehotamme sinua käyttämään kokotaulua löytääksesi täydellisen istuvuuden. Mokkasineja on saatavana koot 36 - 41.

Tilaa nämä tyylikkäät leipomot tänään ja nauti tyylin yhdistelmästä jokapäiväiseen mukavuuteen!

  • Lukko: Liukua päälle
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • kantapään korkeus (cm): 2,5
  • Akselin korkeus (cm): 5
  • Tuottajakoodi: W-25 musta
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|