Inna marka Malconi Champagne -korkokengät kristallikoristeilla vaaleanpunainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tässä on tyylikkäät naisten nastat samppanja ruusujen varjossa, mikä varmasti herättää monien ihmisten huomion. Näille ainutlaatuisille kengille on ominaista hieno kiiltävien kiteiden koriste, mikä antaa heille viehätysvoimaa ja tyyliä. Satiinipinta tekee niistä tyylikkäät, vaan myös erittäin mukavan.

10 cm: n metallinen kantapää ohutta kuvio, ja terävä nenä korostaa näiden pumppujen eleganssia. Ne ovat ihanteellisia erityistilaisuuksiin - häät, vuosipäivä tai tyylikäs juhla.

Valmistettu kevyestä kankaasta, malcon -korkokengät ovat ekologinen nahkainen insertti, joka varmistaa mukavuuden pitkiä tunteja. Ilman kuviota, heikossa sävyssä, nämä kengät ovat helppo sovittaa monia tyylejä - sekä mekkoja että housuja.

Malcon -nastajen hankinta on loistava valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja tyyliä. Lisäyskiinnike tekee niiden levittämisestä nopeasti ja yksinkertaisia. Vastaanota alennus Summer24 -koodilla | 20 ja nauti ainutlaatuisesta tyylistä näissä kauniissa korkokengissä! Alkuperäisessä laatikossa ne ovat myös loistava lahjaidea.

  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Tuottajakoodi: BM201271
  • Väri: vaaleanpunainen
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Nenä: spitz
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 10
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|