Inna marka Miesten lenkkarit 5307 musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme muodikkaat miesten tennarit 5307 klassisessa mustassa värissä, jotka ovat täydellinen valinta kevät- ja kesäpäiviin. Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, ne tarjoavat mukavuuden ja riittävän ilmanvaihdon käytännöllisten tuuletusaukkojen ansiosta.

Nämä tyylikkäät lenkkarit on varustettu kahdella parilla nauhoja - musta ja valkoinen, jonka avulla voit helposti yhdistää ne eri tyyleihin. Täydelliset sekä arki- että urheilullisempiin seteihin, ne toimivat kaikissa tilanteissa.

Kumipohja takaa kestävyyden ja hyvän pidon, mikä tekee niistä ihanteelliset jalkineet jokapäiväiseen retkeilyyn. Lisäksi kengän matala korkeus takaa mukavuuden, ja kuvion puute tekee niistä erittäin universaaleja.

5307 lenkkarit ovat saatavilla valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä täydellisen lahjan. Valitse mukavuus ja muoti miesten 5307 tennareilla ja korosta tyyliäsi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: purukumi
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: muut
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|