Inna marka Miesten lenkkarit 5307 Valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme miesten tennarit 5307 tyylikkäässä valkoisessa värissä, joka sopii täydellisesti uusimpiin jalkinetrrendeihin. Nämä muotilenkkarit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja ne tarjoavat paitsi tyylikkään ulkonäön myös käyttömukavuuden. Tuuletusreiät lisäävät ilmankiertoa, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kevät- ja kesäpäiviin.

5307 lenkkarit on varustettu kahdella nauhaparilla - musta ja valkoinen - mikä mahdollistaa niiden yhdistämisen eri tyyleihin. Matala, nauhakiinnitys tekee niistä paitsi toimivia, myös helppoja pukea ja riisua. Valkoinen kumipohja tarjoaa hyvän pidon ja kestävyyden, mikä on välttämätöntä jokapäiväisessä käytössä.

Tuote toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee siitä loistavan lahjaidean. Miesten tennarit 5307 on yleinen tarjous miehille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta ulkoasua tilaisuudesta riippumatta. Lisää ne kokoelmaasi ja erotu joukosta tyylikkäällä, rennon ilmeellä!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: purukumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|