Mario Boschetti

Mario Boschetti Miesten mustat muodolliset kengät Pablo

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssia miesten Pablo muodollisilla kengillä Mario Boschettilta. Nämä ainutlaatuiset kengät, jotka on valmistettu luonnonkiiltonahasta klassisessa mustassa värissä, ovat täydellinen valinta kaikkiin tärkeisiin juhliin. Kauniin viimeistelynsä ja klassisen muotoilunsa ansiosta nämä kengät lisäävät eleganssia mihin tahansa asuun ja korostavat omistajansa eleganssia.

Pablo-mallille on ominaista pyöreä kärki ja litteä 2 cm korkea kantapää, mikä takaa käyttömukavuuden koko päivän. Synteettisestä materiaalista valmistettu pohja takaa kestävyyden ja pidon, ja luonnollinen nahkasisäke saa jalan hengittämään. Yläkorkeus 7 cm sopii täydellisesti eri tyyleihin, joten nämä kengät ovat moderni asuste.

Pablo kengissä on klassinen nauhakiinnitys, joka mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Ne ovat saatavilla alkuperäisessä laatikossa valmistajalta, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Älä odota! Hyödynnä erittäin houkutteleva hinta ja lisää tämä tyylikäs Mario Boschetti malli vaatekaappiisi jo tänään!

  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Nosek: pyöristää
  • Koron/tason korkeus: 2
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lämpeneminen: Puute
  • Koron tyyppi: Tasainen
  • Yläkorkeus: 7 cm
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulkomateriaali: luonnon nahkaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|