Rieker Miesten nahkaeristetyt nilkkurit vetoketjuilla, musta Rieker 05398-00
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 3 - 6 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Miesten nahkaeristetyt nilkkurit vetoketjuilla, musta Rieker 05398-00
Rieker 05398-00 mustat eristetyt nahkaiset miesten nilkkurit vetoketjuilla ovat täydellinen valinta miehille, jotka arvostavat mukavuutta, tyyliä ja käytännöllisyyttä. Laadukkaasta luonnonnahasta valmistetut tyylikkäät saappaat eivät vain näytä hyvältä, vaan tarjoavat myös riittävän suojan kylmyyttä vastaan eristetyn lampaannahkavuoren ja huopaosan ansiosta.
Rieker 05398-00 mallille on ominaista klassinen musta väri, jonka ansiosta se sopii täydellisesti erilaisiin casual-tyyleihin. Yläkorkeus noin 9 cm ja pohjan paksuus 2 cm takaavat erinomaisen istuvuuden ja tuen jalalle. Päällisen leveys (n. 37 cm) mahdollistaa kenkien pukemisen ja riisumisen helposti ja sivuvetoketju helpottaa jokapäiväistä käyttöä.
Nämä miesten Chelsea-saappaat ovat täydellinen valinta syksyyn ja talveen. Niiden litteä 3 cm korkea kantapää ja mukava muotoilu tekevät niistä täydellisen pitkille kävelyille tai sosiaalisiin kokoontumisiin. Kuvioiden puutteen vuoksi kengät on helppo yhdistää vaatekaappisi eri elementteihin.
Rieker-kengät ovat myös laadun tae - tuote on aivan uusi, alkuperäinen ja sillä on 24 kuukauden takuu. Mukavat, tyylikkäät ja toimivat Rieker 05398-00 -nahkasaappaat ovat täydellinen lisä jalkinekokoelmaasi. Valmistajan pakkauksessa, jokaiseen yksityiskohtaan huomioiden, saat tuotteen, joka täyttää kaikki päivittäiset odotuksesi.
- Tuottaja: Rieker
- Aiheeseen liittyvät luokat: Miehet > Miesten > Chelsean saappaat > Kengät Rieker
- Tuottajakoodi: RKR 632
- Akselin leveys: noin 37 cm
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pisteväri: beige
- Pohjan väri: musta
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: Rieker mustat eristetyt saappaat
- Kantapään / alustan korkeus: 3
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Väri: musta
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Nenä: pyöristää
- Lukko: lukon päällä
Kiitos kommentin lisäämisestä.