Polbut Miesten nahkaiset tennarit POLBUT 2127 mustat

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme sinulle ainutlaatuiset miesten nahka -lenkkarit Polbut 2127 -kengät klassisessa mustassa värissä. Nämä jalkineet on valmistettu Puolassa korkealaatuisimmasta luonnonahasta, ja ne ovat täydellinen yhdistelmä tyylikkyyttä ja mukavuutta, jotka on omistettu nykyaikaisille miehille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta.

Lenkkarit Polbut 2127 ovat loistava valinta jokaiseen tilanteeseen - heidän rento hahmo tekee heistä hienoja joka päivä, sekä töissä että viikonloppukokouksissa. Pyöreä nenä antaa heille keveyden, ja nauhoitettu lukko mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan.

Näille kengille on ominaista korkea laatu sisäinen ja ulkoinen materiaali, joka tarjoaa paitsi täydellisen ilmeen, myös kestävyyden ja käytön mukavuuden. Gottty G takaa, että ne ovat mukavia jopa pitkän aikavälin kulumisella. Muovista valmistettu korkea, 3 senttimetrin pohja varmistaa stabiilisuuden ja tyynyn joka vaiheessa.

Jokainen Polbut 2127 -kengän pari on valmistettu huolellisesti, ja ompelu- ja liimaustekniikan ansiosta voit olla varma niiden vakaudesta. Ne eivät ole vain käytännöllinen vaatteiden elementti, vaan myös muodikas lisäys, joka korostaa henkilökohtaista tyyliäsi.

Niille, jotka haluavat huolehtia jalkineistaan, suosittelemme ylläpitoa vilja -nahka- ja minkin öljyrasvojen pastaksilla, jotka tarjoavat heille pitkäikäisyyden ja kauniin ilmeen monien vuodenaikojen ajan.

Tilaa alkuperäinen laatikko valmistajalta Polbutista ja nauti mukavuudesta ja tyylistä, jonka erinomaiset miesten nahka -lenkkarit tarjoavat nämä erinomaiset kengät. Älä missaa mahdollisuutta lisätä niitä kokoelmaan!

  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Miesten nahkakengät
  • Tuottajakoodi: BM202592
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kantapään / alustan korkeus: 3

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|