Lemar Lemar Miesten nahkaiset tohvelit 1654 ruskeat

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Lemar 1654 - Miesten nahkainen flip -Flops (ruskea)

Lemar 1654 -läpät yhdistävät urheilutyylin mukavuuteen ja kestävyyteen. Kaikki luonnon nahasta (ulkoisesta ja insertistä) valmistetut varmistavat mukavuuden jopa paljain jaloin - iho on miellyttävä kosketus, eristä hyvin maasta ja mukautuu jalkaan. Profiloitu insertti tukee lisäksi jalan pohjaa, mikä merkitsee parempaa hyvinvointia pidemmän käytön aikana.

Malli on kevyt, universaali ja helppo puhdistaa, minkä vuoksi se toimii sekä lomalla että päivittäisenä kesä- tai viikonlopun kesäkengänä. Neutraali ruskea väri ja yksinkertainen, rento leikkaus helpottavat monia tyylejä. Tuote on valmistettu Puolan ompelu- ja liimaamossa takaavan vankan työtaidon, ja korkealaatuinen muovinen pohja varmistaa kestävyyden.

Tärkeimmät ominaisuudet:

- Valmistaja: Lemar

- Malli: 1654

- Ruskea väri

- Ulkomateriaali: luonnonnahka

- Aseta materiaali: Luonnollinen (profiloitu) nahka)

- Pohja: korkealaatuista materiaalia

- Kuinka tehdä: ommeltu ja liimattu

- tyyppi: rento, urheilu

- Leveys: G

- Lukko: slip-on

- Kausi: kesä

- tuotettu Puolassa

Miksi valita nämä flip -flopsit: Luonnonahka mukavuuden ja hygienian, yleisen ulkonäön, keveyden ja pysyvän suorituskyvyn suhteen - täydellinen kesäpäiviin ja matkoille. Tarkista käytettävissä olevat koot ja valitse pari.

  • Lihavuus: G.
  • Lukko: Liukua päälle
  • Väri: Ruskea
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|