Polbut Polbut Miesten nahkakengät 402 kesämusta ruskealla
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Polbut Miesten nahkakengät 402 kesämusta ruskealla
**Polbut nahkaiset miesten kengät 402 kesämusta ruskean punaisella**
Löydä mukavuuden ja tyylin uusi taso Polbut 402 -miesten kengillä, jotka sopivat täydellisesti kesäkuukausiin. Nämä luonnonnahasta valmistetut kengät yhdistävät eleganssin ja toimivuuden, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan miehille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta ulkonäköä.
Kenkien harjakattoinen kuviointi tarjoaa erinomaisen ilmanvaihdon, mikä tekee niistä loistavan vaihtoehdon perinteisille sandaaleille. Tämä on ihanteellinen ratkaisu niille, jotka pitävät suljetuista jalkineista ja haluavat samalla viilentää kuumina päivinä. Luonnonnahka sekä ulko- että sisäpuolella takaa hyvän lämmöneristyksen ja käyttömukavuuden koko päivän.
Polbut 402 -kenkiä on saatavana klassisena väriyhdistelmänä: musta ruskeilla aksenteilla ja punaisilla yksityiskohdilla, mikä tekee niistä helppoa sovittaa eri tyyleihin. Kiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, ja pyöreä varvas lisää luonnetta.
Ei liian paksu, mutta kiinteä pohja varmistaa hyvän eristyksen maasta ja mukavuuden myös pidemmillä kävelylenkeillä. Nämä nahkakengät täydentävät täydellisesti rentoa tyyliä ja ovat täydelliset jokaiseen päivään.
Valmistaja: Polbut
Kategoria: Miehet » Miehet » Kengät
Väri: Musta ruskealla ja punaisella
Pohjamateriaali: Luonnollinen nahka
Ulkomateriaali: Luonnon nahka
Tilaisuus: Rento (joka päivä)
Sukupuoli: Miesten kengät
Hallitseva kuvio: Ei kuviota
Lukko: Nauhakiinnitys
Alkuperäinen pakkaus: laatikko
Valitse Polbut 402 ja nauti mallista, jossa yhdistyvät mukavuus, hengittävyys ja tyyli kaikkiin kesätilaisuuksiin!
- Tuottaja: Polbut
- Aiheeseen liittyvät luokat: Miehet > Miesten > Kengät > Kengät Polbut
- Lisäominaisuuksia: hengittävä
- Tuottajakoodi: BM117784
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Lukko: nauhoitettu
- Väri: musta
- Pisteväri: Ruskea
- Pohjan väri: musta
- Malli: Miesten nahkakengät kesällä
- Kantapään / alustan korkeus: 2
Kiitos kommentin lisäämisestä.