KOMODO KOMODO Miesten nahkakengät rento 933/l/2 laivastonsininen

86,34

Miesten nahkakengät Rento 933/L/2 Komodo -tuotemerkin laivastonsininen ovat ainutlaatuisia jalkineita, joissa yhdistyvät eleganssi, mukavuus ja toiminnallisuus. Tämä puoli -but -malli, joka on luotu modernille ihmiselle mielessä, on ihanteellinen sekä joka päivä että muodollisempiin tilaisuuksiin.

Korkealaatuisesta luonnon nahasta valmistettu nämä kengät on ominaista paitsi esteettinen ulkonäkö, myös kestävyys. Merivoimien sinisen sävyn nahkainen yläosa mukautuu jalan muotoon, mikä varmistaa mukavuuden ja mukavuuden käyttää koko päivän. Lisäksi huolellisesti hienostunut ompelu korostaa manuaalista käsityötä, mikä antaa kengille klassisen ja ajatonta luonnetta.

Kengän sisustus on viimeistelty pehmeällä nahkalla, mikä minimoi hankausriskin ja lisää käytön mukavuutta. Mukavan luonnonahka -insertin ansiosta jokainen askel on ilo. Pohja on suunniteltu vakautta varten, jonka avulla voit liikkua vapaasti eri olosuhteissa.

Nämä nahkakengät, joissa on klassinen nauhoitus ja pyöreä varpa, ovat loistava valinta miehille, jotka arvostavat tyylikkyyttä yhdessä jokapäiväisen tyylin kanssa. Ne sulautuvat täydellisesti sekä farkut että chinos, jolloin voit luoda monia tyylejä.

Komodo 933/L/2 -kengät ovat mukavuuden ja nykyaikaisuuden synonyymi, joka varmasti vastaa jokaisen ihmisen odotuksia. Tee itsesi tai rakkaansa tämä ainutlaatuinen malli, joka kestää ajan kokeen ja lisää tyyliä mihin tahansa päivittäiseen tyylitykseen.

  • Väri: sininen
  • Tuottajakoodi: BM220816
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Värisävy: Laivasto
  • Lihavuus: G.
  • Lukko: nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|