KOMODO KOMODO Miesten talviset nahkanilkkurit 924K, musta

104,40

Esittelyssä miesten talvisaappaat KOMODO malli 924K klassisessa mustassa värissä. Näissä tyylikkäissä kengissä yhdistyvät korkealaatuinen työstö ja toimivuus, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kylmempiin päiviin.

Luonnonnahasta valmistetut ne tarjoavat paitsi poikkeuksellista käyttömukavuutta, myös kestävyyttä, mikä on niin tärkeää jokapäiväisten jalkineiden tapauksessa. Eristyksen ja sisäkenkäpeiton ansiosta jalat pysyvät lämpiminä jopa alhaisissa lämpötiloissa. Saappaiden korkeus (15 cm) antaa lisätukea nilkolle, mikä on erittäin tärkeää talviolosuhteissa.

KOMODO 924K on varustettu sivuvetoketjulla, mikä helpottaa kenkien pukemista ja riisumista huomattavasti, mikä säästää arvokasta aikaa joka päivä. Lisäksi ajattoman muotoilun ansiosta nämä kengät sopivat täydellisesti sekä arki- että tyylikkäämpiin tyyleihin.

Valitse KOMODO 924K, koska se on omistettu miehille, jotka arvostavat yksinkertaisuutta, tasoa ja toimivuutta. Jokainen askel näissä kengissä on yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta. Täydellinen valinta talvipäiviin, joka pitää sinut lämpimänä ja tyylikkäänä. Valmistajan pakkaus esteettisen laatikon muodossa tekee siitä myös täydellisen lahjan.

  • Tuottajakoodi: BM204230
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Lihavuus: G.
  • Lukko: lukon päällä
  • Pohjallinen materiaali: kangas

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|