Miesten Vaelluskengät Korkeat Ulkouima Ruskea Noriginals
Näytä kaikki: Vaellus Inna marka
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Miesten Vaelluskengät Korkeat Ulkouima Ruskea Noriginals
Löydä intohimosi retkeilyyn Noriginalsin ruskeilla miesten korkeatasoisilla ulkokengillä. Nämä ainutlaatuiset kengät ovat täydellinen valinta miehille, jotka arvostavat mukavuutta ja toimivuutta vaeltaessaan. Valmistettu kokonaan ekologisesta nahasta, ne tarjoavat paitsi esteettisen ulkonäön myös kestävyyden ja kestävyyden vaikeissa sääolosuhteissa.
Noriginals-kengät erottuvat vahvistetuista varpaista, jotka suojaavat jalkoja vammoilla ja luistamattomalla pohjalla, joka takaa vakauden vaativimmassakin maastossa. 8 cm:n yläkorkeuden ansiosta ne tarjoavat lisätukea nilkoihin, mikä on tärkeää pidemmillä vaelluksilla.
Saatavana useissa eri väreissä, nämä vaelluskengät sopivat erilaisiin ulkoiluun. Pitsikiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä lisää käyttömukavuutta. Synteettisestä materiaalista valmistettu 2,5 cm korkea pohja takaa joustavuuden ja kestävyyden.
Noriginals-kengät ovat todellinen pakollinen hankinta jokaiselle ulkoiluhaasteharrastajalle. Ne sopivat täydellisesti sekä vuoristopoluille että kävelylle metsässä. Älä epäröi - valitse kokosi kokotaulukosta ja valmistaudu unohtumattomiin seikkailuihin! Täydellinen yhdistelmä tyyliä ja toimivuutta, nämä kengät sopivat jokaisen miehen aktiiviseen elämäntyyliin.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: miehet > miesten > Vaellus > Kengät Inna marka
- Yläkorkeus (cm): 8
- Ulkomateriaali: eko nahka
- Hallitseva kuvio: ei kuviota
- Lukko: nauhoitettu
- Koron tyyppi: Ei kantapää
- Yläkorkeus: 8 cm
- Lisäominaisuudet: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: ruskea
- Pohjan materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Lämpeneminen: EI
- Korkeus: matala
Kiitos kommentin lisäämisestä.