Inna marka Miesten Wesley Navy mokkanahkaiset loaferit sininen

33,10

Wesley ovat miesten laivastonsinisiä loafereja sinisillä aksenteilla, jotka ovat täydellinen arkijalkine. Ne on valmistettu ekologisesta mokkasta, mikä tekee niistä paitsi tyylikkäitä myös ympäristöystävällisiä. Niille on ominaista poikkeuksellinen mukavuus pehmeän, ekologisen nahkapohjallisen ansiosta. Mokassiinit ovat liukuvia ja niissä on neliömäinen kärki, mikä lisää niiden omaperäisyyttä. Aseta herkälle 1,5 cm korkealle alustalle ja muovipohjalle. Päällisen korkeus on 6 cm.

Kokoa valittaessa on suositeltavaa käyttää mukana tulevaa kokotaulukkoa. Jalkineet ovat eri merkin valmistamia ja kuuluvat miesten loafer-kategoriaan. Niissä ei ole kantapäätä tai eristystä. Valmistajan koodi on BM173453.

Pohjan väri on musta, kun taas ulkomateriaali kuvataan ekologiseksi mokkanahkaksi. Valmistaja kutsui väriä "Blu". Myös pohjallinen on valmistettu ekologisesta nahasta. Näissä jalkineissa ei ole lisäominaisuuksia tai kuvioita - ne ovat yksinkertaisia ja elegantteja. Ne toimitetaan alkuperäisessä valmistajan pakkauksessa.

Loaferit ovat osa KeeShoes-mallistoa. Tuotteen paino yksittäispakkauksella on 0,8 kg.

  • Kantapään tyyppi: Ei kantapää
  • Akselin korkeus (cm): 6
  • Taso / pohja (cm): 1,5
  • Lämmittävä: Ei
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pisteväri: sininen
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: neliö-
  • Värisävy: Laivasto
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: sininen
  • Tuottajakoodi: ZX549/DM-01 BLU

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|