Inna marka Moghan siniset tekojalokivi mokasiinit sininen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Moghan siniset tekojalokivi mokasiinit sininen
Tässä on sinisiä mokkasineja Mogha -strassissa - todellinen pakollinen - ovat kesälle! Nämä tyylikkäät kengät ovat täydellisiä naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan ilmeen. Valmistettu korkealaatuisesta mokkanahasta, ne tarjoavat keveyttä ja mukavuutta pukeutuessaan, ja mantelin varpa antaa heille tyylikkään, suunnittelijahahmon.
Tälle mallille on ominaista liukuva lukko, joka tekee niistä helpon laittaa ja lähteä. Niiden voimakas sininen väri (farkku sininen) yhdessä mustan kumipohjan kanssa luo erittäin tehokkaan tyylin, joka täydentää täydellisesti joka kesäluominen. Mokkasiinit ovat täydellisiä lämpimiin päiviin tarjoamalla paitsi tyyliä, myös mukavuutta koko päivän.
Kengät koristavat strassit antavat heille ainutlaatuisen kiilton, jonka ansiosta ne ovat täydellinen valinta molemmille päivittäisille retkille että muodollisempiin tilanteisiin. Lisäksi ekologisesta mokkanahasta tehdyt, ne ovat ympäristöystävällisiä.
3,5 cm: n alustan korkeus tarjoaa lisämukavuutta kävellessä. Valmistajan alkuperäinen pakkaus ja vakionumero tekevät näistä leipomoista loistavan valinnan lahjaksi.
Älä epäröi! Valitse siniset leipät Mogha zirkonista ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi tällä kaudella!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: strassit
- Tuottajakoodi: BM199826
- Kokoelma: Kesä
- Väri: sininen
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Nenä: manteli
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Malli: 21-37 Mokasiinit strassikivillä
Kiitos kommentin lisäämisestä.