Fama Fama Mokasiinit, joissa on kuutiometriä valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä ainutlaatuista tyyliä ja mukavuutta valkoisilla Fama-mokassiineilla, joissa on strassit. Näissä klassisissa naisten liukukengissä yhdistyvät eleganssi ja arjen tyyli, ja ne sopivat täydellisesti erilaisiin tilaisuuksiin kaupunkikävelyistä muodollisempiin tilaisuuksiin.

Mokassiinit on valmistettu korkealaatuisesta nahkamaisesta materiaalista, mikä takaa houkuttelevan ulkonäön, mutta myös käyttömukavuuden. Päällisen koko pinta tyylikkään valkoisena erottuu muista malleista. Pyöristetyt varpaat ja röyhelöiset liitokset lisäävät hienovaraista charmia, ja hopeinen solki zirkoneilla antaa kokonaisuudelle ainutlaatuisen kiillon.

Synteettisestä materiaalista valmistetussa pohjassa on selkeä kulutuspinta, mikä lisää mukavuutta ja vakautta jokapäiväisessä toiminnassa. Pehmeiden, sisäänrakennettujen korkokenkien ansiosta mokasiinit istuvat täydellisesti jalkaan ja takaavat mukavuuden myös pitkän käytön jälkeen.

Fama mokasiinit ovat täydellinen valinta kevät- ja kesäpäiviin, ja ne sopivat täydellisesti rennon ja elegantin tyyliin. Se toimii täydellisesti sekä housujen että ilmavien mekkojen kanssa. Niiden hillittyjen värien ja ainutlaatuisten yksityiskohtien ansiosta voit yhdistää ne helposti erilaisiin asuihin.

Valitse Fama-mokkasiinit strassilla ja nauti tyylin, mukavuuden ja eleganssin yhdistelmästä joka päivä!

  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.3
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|