Vinceza Mokasiinit ketjulla Vinceza W JAN266 beige

Tuote ei ole saatavilla ;(

Mokkasiinit, joilla on Vincez -ketju tammikuussa 266 Beigessä, on loistava ehdotus nykyaikaisille naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta ulkonäköä. Nämä kengät, jotka on valmistettu korkealaatuisesta synteettisestä nahasta, tarjoavat mukavuutta päivittäisten kävelyretkien ja sosiaalisten kokoontumisten aikana.

Heidän yleiset värit vastaavat monia erilaisia ​​tyylejä, rento ja tyylikäs, mikä tekee niistä täydellisen valinnan mihin tahansa tilanteeseen. Lisäetu on ylemmän koristeketju, joka lisää koko hahmon ja modernin tyylin.

Mokkasiineilla on 3 cm: n korkokenkä, mikä tekee niistä mukavia käyttää koko päivän kaatamatta jalkojasi. Vuori on yhdistelmä synteettistä ja luonnollista nahkaa, mikä lisää käytön mukavuutta ja tarjoaa riittävän ilmanvaihdon.

Tuote on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee siitä loistavan lahjaidean. Mokkasiinit Vincez -ketjun kanssa tammikuussa266 ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää tyylin mukavuuteen. Valitse ne ja tyylit saavat uuden, muodikkaan aksentin!

  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: Mokasiinit ketjulla Vinceza W JAN266
  • Lukko: toinen
  • Tuottajakoodi: BM189247

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|