Lemar Mokka nilkkurit Ruskeat Lemar Liresa

111,25

Ruskeat Lemar Liresa -nilkkurit ovat naisten kenkiä, joiden kantakorkeus on 8 cm. Saappaissa on 2,5 cm korkea alusta, ja kaikki on tehty klassiseen tyyliin - ne näyttävät vaikuttavilta ja tyylikkäiltä. Ulkomateriaali on luonnonruskeaa mokkanahkaa. Kokoa valittaessa kannattaa käyttää saatavilla olevaa kokotaulukkoa.

Saappaiden päällinen ulottuu nilkan yläpuolelle, sen korkeus on 13,5 cm ja leveys 9 cm. Kengät kiinnitetään sisäpuolelta vetoketjulla. Käytetty pohja takaa liukastumisenestoominaisuudet ja on lisäksi profiloitu ja valmistettu kumista.

Saappaat ovat eristettyjä, mikä on lisäetu varsinkin kylminä päivinä. Tähän tarkoitukseen käytetty jalkinepeitto pitää jalat lämpiminä. Kengän sisällä on kangaspohjallinen, joka ei ole vain mukava, vaan myös mukava.

Valmistaja ei ole unohtanut esteettistä pakkausta, joka on alkuperäinen ja sisältää kaikki tarvittavat tiedot tuotteesta. Valmistajan koodi on BM179721.

Lemar Liresa nilkkurit ovat ainutlaatuinen malli, joka sopii täydellisesti syksyn tyyliin. Ne eivät ole vain muodikas, vaan myös käytännöllinen ratkaisu jokaiselle naiselle.

  • kantapään korkeus (cm): 8
  • Taso / pohja (cm): 2,5
  • Akselin korkeus (cm): 13.5
  • Akselin leveys (cm): 9
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: Ruskea
  • Pisteväri: Ruskea
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: luonnon säämiskänahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 8
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä
  • Tuottajakoodi: 60440 W.FANGO

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|