S.Barski S.Barski Mokkanahkaa eristetyt nilkkurit koristeilla D&A MR870-14 musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu ainutlaatuiseen naisten saappaiden malliin S.Barski Suede Insulated Boots with Decorations D&A MR870-14 tyylikkäässä mustassa värissä. Nämä korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta valmistetut saappaat eivät vain herätä huomiota päällisen koristeillaan, vaan varmistavat myös käyttömukavuuden eristetyn kenkäpeittovuoren ansiosta.

Ne on kiinnitetty käytännöllisellä vetoketjulla, joten ne on helppo pukea ja riisua. Tasaiselle kantapäälle ja 3,5 cm korkealle alustalle asettuvat ne ovat täydellinen valinta pitkiin syys- ja talvipäiviin. Yläkorkeus 18,5 cm ja jäykistetty kantapää tarjoavat lisätukea ja vakautta.

Näille saappaille on ominaista pyöreä kärki ja puuttuvat kuviot, mikä tekee niistä erittäin universaaleja ja helppoja muotoilla. Yläleveyden 12 cm ansiosta ne sopivat täydellisesti jalkaan ja eristys takaa lämmön myös kylmimpinä päivinä.

Valitse oikea koko kokotaulukon mukaan nauttiaksesi täydellisestä istuvuudesta. S.Barskin mokkanahkaiset eristetyt nilkkurit D&A-koristeilla ovat pakollinen hankinta jokaiseen vaatekaappiin! Tutustu laajaan nilkkurien valikoimaamme ja löydä täydellinen kumppani kylmiin päiviin.

  • Akselin leveys (cm): 12
  • Akselin korkeus (cm): 18,5
  • Taso / pohja (cm): 3,5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: musta
  • Pisteväri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Mokkaeristetyt nilkkurit DA-koristeilla
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Tuottajakoodi: MR870-14 MUSTA

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|