PG1 PG1 Mokkanahkaiset lämpimät saappaat Workers Brown Darvin ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Suede Insulated Worker Boots Brown Darvin valmistajalta PG1 ovat täydellisiä jalkineita kylmimpiin päiviin yhdistäen tyylin, mukavuuden ja toimivuuden. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkasta, ne tarjoavat paitsi upean ulkonäön, myös ilon käyttää. Niiden sisäpuoli on täytetty miellyttävällä kosketusnäyttöisellä kenkäpeitolla, joka suojaa tehokkaasti kylmältä.

Saappaat on varustettu vetoketjulla, mikä helpottaa pukemista ja klassinen nauhoitus mahdollistaa jalkineiden säätämisen jalkaan sopivaksi. Jäykistetty kantapää tarjoaa lisämukavuutta ja vakautta, mikä on erityisen tärkeää jokapäiväisessä toiminnassa. Litteän 5 cm korkean kantapään ja 3,5 cm korkean alustan ansiosta jokainen pisara on puhdasta nautintoa riippumatta siitä, vietätkö päivän kaupungissa vai kävelyllä.

Darvin-saappaat ovat saatavilla eri kokoisina, mutta ylisuuren numeroinnin vuoksi on suositeltavaa valita kokoa pienempi. Niiden ruskea väri lisää ripauksen eleganssia ja sopii täydellisesti eri tyylien kanssa. Lisäksi synteettisestä materiaalista valmistetuille niille on ominaista korkea kestävyys ja säänkestävyys.

Älä viivyttele enää! Pysy lämpimänä ja näytä muodikkaalta Darvin-nilkkurien avulla. Tarjoamme niitä valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa. Kun valitset kokoa, käytä saatavilla olevaa pöytää, jotta kengät sopivat täydellisesti tarpeisiisi. Valitse mukavuus ja tyyli jokaiseen päivään!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 10
  • Varren korkeus: 14
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|