Goodin Goodin Mokkanahkaiset reisisaappaat, joissa ketju musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta milloin tahansa mustien muskettisotureiden kanssa, joissa on Goodin-brändin ketju. Nämä ainutlaatuiset saappaat, jotka on valmistettu ekologisesta mokkasta, sopivat täydellisesti tämän hetken trendeihin yhdistäen elegantin ja rennon tyylin. Polven yläpuolella oleva päällinen ei vain korosta figuuria, vaan tarjoaa myös lämpöä ja mukavuutta kylmempinä päivinä.

Sisäänrakennetun, pehmeän kantapään ja kulutuspinnalla varustetun muovipohjan ansiosta näiden saappaiden käyttö on puhdasta nautintoa. Pyöreä kärki ja korkea 9 cm kantapää takaavat mukavuuden ja lisäävät samalla tyylikkyyttä mihin tahansa tyyliin. Lisäksi koristeketju ja strassit ovat hienovaraisia ​​aksentteja, jotka erottuvat joukosta missä tahansa tilanteessa - niin arkipäivisin kuin tyylikkäillä retkillä tai juhlilla.

Goodin-muskettisoturit ovat myös käytännöllinen ratkaisu, joka on varustettu vetoketjulla, joka helpottaa pukemista ja riisumista. Fleece-sisäosa tarjoaa lisäeristystä, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan syksyyn ja talveen.

Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa kenkäkokoelmaasi näillä ainutlaatuisilla muskettisotureilla! Nyt saatavilla tarjoushintaan -20% alennuksella koodilla TEST3. Sijoita tyyliin ja mukavuuteen Goodin-brändillä!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Akselin leveys: 19
  • Varren korkeus: 54
  • Kantapään / alustan korkeus: 9.0
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lämmittävä: Joo
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|