Goodin Goodin Mukavat nahkakengät valkoinen harmaa monivärinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme Goodinin korkeat nahkalenkkarit - täydelliset kengät jokaiselle aktiiviselle naiselle, joissa yhdistyvät mukavuus, tyyli ja toimivuus. Nämä luonnollisesta nahasta ja kankaasta valmistetut lenkkarit ovat loistava valinta jokapäiväiseen käyttöön, ja muodikkaan valkoharmaan monivärisen muotoilunsa ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin.

Ilmavan kangassisäkkeen ansiosta jalkineet tarjoavat erinomaisen ilmanvaihdon, mikä tekee niistä mukavan valinnan kaikkina vuodenaikoina, varsinkin syys/talvikaudella. Matalat lenkkarit, joiden korkeus on 4 cm alustalla ja 3-5 cm kantapää ovat erittäin vakaita, ja kulutuspinnalla varustettu kumipohja takaa pidon ja turvallisuuden käytön aikana.

Nauhoilla kiinnitetyissä Goodin-lenkkareissa on sisäänrakennettu pehmeä kantapää, joka lisää käyttömukavuutta. Niiden pyöreä nenä ja näkyvien kuvioiden puute tekevät niistä täydellisen arki-, urheilu- ja muotityyleihin.

Täydelliset kaikkiin tilaisuuksiin, Goodin-lenkkarit ovat täydellinen lisä vaatekaappiisi. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa nämä kengät eivät ole vain mukavia, vaan myös muodikas osa jokapäiväistä muotoilua. Valitse mukavuus ja tyyli Goodinin tennareilla!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen , harmaa , monivärinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: muut
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|