Helios Mukavat naisten nahkakengät, tummansininen Helios 349 laivastonsininen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu tyylin ja mukavuuden klassikoihin laivastonsinisten Helios 349 -nahkakenkien avulla. Nämä tyylikkäät kiilakengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta ilmettä. Valmistettu korkealaatuisimmasta luonnollisesta nahasta, ne tarjoavat paitsi ainutlaatuisen ulkonäön, myös kestävyyden ja käyttömukavuuden.

Kengille on ominaista kaunis leikkaus, joka korostaa figuuria täydellisesti, ja tummansininen sävy lisää eleganssia mihin tahansa tyyliin. 5 cm korkea kiila varmistaa, että jalat ovat hyvin tuetut ja antaa samalla kevyen ja naisellisen ilmeen. Lisäksi luonnonnahasta valmistettu pohjallinen takaa käyttömukavuuden myös pitkän päivän aikana.

Helios 349 -kengät sopivat täydellisesti kevät- ja syyspäiviin, sopivat sekä arki- että muodollisempiin tyyleihin. Yksinkertaisen slip-on kiinnityksen ansiosta niiden pukeminen ja riisuminen on helppoa.

Valmistaja varmistaa, että tuote on aivan uusi, alkuperäinen ja sillä on 24 kuukauden takuu, mikä vahvistaa sen korkeaa laatua entisestään. Valitsemalla nämä kengät, valitset eleganssia, tyyliä ja kiistatonta mukavuutta. Älä viivyttele ja lisää ne kokoelmaasi jo tänään!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Laivasto
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|