Janessa

Janessa Muodikkaat saappaat Spitzissä musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

**Janessa Muodikkaat teräväkärkiset saappaat, mustat**

Janessa-nilkkurit ovat välttämättömiä jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää eleganssin ripaus modernia. Nämä laadukkaasta ekologisesta mokkanahkasta valmistetut mustat nilkkurit sopivat täydellisesti nykytrendeihin yhdistäen muotityylin klassiseen viimeistelyyn.

Niiden pyöreä varvas ja 13-14 cm pitkä varsi tekevät niistä erittäin mukavia ja korostavat samalla naisellista vartaloa. Koron korkeus 9 cm tarjoaa tyylikkään ilmeen, joka sopii täydellisesti juhlaan, juhlaan tai romanttiseen illalliseen.

Sisäänrakennettu, pehmeä kantapää ja vetoketju helpottavat pukemista ja riisumista, ja synteettinen pohja takaa vakauden ja mukavuuden. Sisäpuolen lämpeneminen tekee saappaista täydelliset syys/talvikaudelle, jolloin jalat pysyvät lämpiminä myös kylmimpinä päivinä.

Tyylikkäät, elegantit ja universaalit - Janessa-nilkkurit ovat täydellinen lisä mihin tahansa vaatekaappiin. Anna tyylillesi uusi ulottuvuus näillä muodikkailla ja toimivilla kengillä. Täydelliset kaikkiin tilaisuuksiin, nämä nilkkurit ovat investointi mukavuuteen ja tyyliin.

  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Yläleveys: 26
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Koron/tason korkeus: 9.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Yläkorkeus: 13-14 cm
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|