Vices Vices Muodikkaita ansastajia ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä mukavuus ja tyyli muodikkailla ruskeilla lenkkarilla valmistajalta Vices. Nämä tyylikkäät naisten nilkkurit ovat täydellinen yhdistelmä modernia muotoilua ja toimivuutta. Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, ne takaavat käyttömukavuuden koko päivän.

Ruskean ja beigen sävyissä olevat trapperit sopivat täydellisesti kevään ja syksyn tyyliin, ja niiden klassinen, minimalistinen ulkoasu tekee niistä yhteensopivia moniin asuihin. Litteä 3 cm korkea kantapää takaa vakauden ja mukavuuden, mikä tekee niistä täydellisen valinnan jokapäiväiseen ulkoiluun tai pitkille kävelyille.

Ilman tarpeettomia kuvioita, nämä saappaat ovat täydellinen perusta kaikille arkimuotoiluille. Huolellisen työn ja harkitun suunnittelun ansiosta ne tarjoavat paitsi muodikkaan ulkonäön, myös kestävyyden, joka varmasti tyydyttää jokaisen naisen. Valitse laatu ja tyyli ruskeista Vices-lenkkareista!

  • Väri: ruskea, beige
  • Ulompi materiaali: muut
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|