Sergio Leone Musta mokkasiinikiila Sergio Leone PB223

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat Sergio Leone PB223 -kiilaloaferit ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa eleganssia ja muodikasta ilmettä. Laadukkaasta ekonahasta valmistetut tyylikkäät kengät yhdistävät estetiikan ja mukavuuden, ja niiden nahkapohjallinen takaa koko päivän mukavuuden.

Universaali musta väri saa loaferit sopivat useisiin eri tyyleihin - eleganteista, muodollisista asuista rentoihin, urheilullisiin asuihin. Hieman korkeammalla, 3,5 cm:n kiilalla, kengät lisäävät hienovaraista charmia ja pidentävät siluettia käyttömukavuudesta tinkimättä.

PB223-mallille on ominaista pyöreät varpaat ja liukukiinnitys, joka helpottaa kenkien pukemista ja riisumista. Mokassiineja on saatavana leveydeltään G, mikä takaa liikkumisvapauden ja täydellisen istuvuuden jalkaan. Se on täydellinen valinta kaiken ikäisille naisille, jotka haluavat yhdistää tyylin mukavuuteen.

Jokainen Sergio Leone mokasiinipari on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä ihanteellisen lahjan. Valitsemalla nämä kengät sijoitat laatuun ja eleganssiin, jotka varmasti herättävät huomiota ja täydentävät mitä tahansa tyyliä.

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: BM68987
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: PB223
  • Nenä: Pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: eri kuvio
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|
|
|