Inna marka Mustaksi lakatut alustapumput
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 3 - 6 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustaksi lakatut alustapumput
Pukeutuneet pumput mustalla alustalla ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat tyylikkyyttä ja mukavuutta. Nämä ainutlaatuiset kengät yhdistävät modernin suunnittelun Nostalgaan 1920 -luvun tyyliin, mikä tekee niistä vain muodikkaat, vaan myös erittäin tyylikkäät.
Valmistettu lakallisesta ekologisesta nahasta, pumput ilahduttavat kiiltävänsä, joka kiinnittää huomion ja lisää jokaisen tyylityksen luokan. Materiaalin sileä pinta tekee niistä helppoa puhdistaa ja pitää hyvässä kunnossa. Ajovalaisin, jossa on neliömäinen varpa ja 9 cm: n korkokenkä varmistavat vakauden ja mukavuuden käytettäessä - käytännössä huopakanta antaa sinun liikkua vapaasti useita tunteja.
Pumppujen lisäetu on solki, joka ei vain lisää viehätyshoitoa, vaan antaa heidän myös mahdollisuuden sovittaa jalan täydellisesti. Valmistajan alkuperäisen pakkauksen ansiosta pumput ovat täydellisiä lahjaksi rakkaalle.
Täydellinen toimistolle, kokouksiin tai erityisiin tilaisuuksiin, pumput mustassa tulee varmasti erottamaton elementti jokaisesta muodikkaasta vaatekaapista. Panosta ajatonta tyyliä ja mukavuutta, valitsemalla alustalla lakattuja pumppuja hyvämaineisesta tuotemerkistä.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: lakattu
- Tuottajakoodi: BM213523
- Väri: musta
- Nenä: neliö-
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 9
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: solki
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
Kiitos kommentin lisäämisestä.