Inna marka Mustaksi lakatut naisten Corso-kengät
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustaksi lakatut naisten Corso-kengät
Löydä tulevan kauden uusin hitti - mustat patentoidut Corso naisten tennarit! Nämä tyylikkäät nilkkurit ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan ilmeen. Valmistettu korkealaatuisesta kiiltonahasta, ne tarjoavat tyylikkään ja modernin ilmeen.
Koristeellisilla raidoilla ja kauniilla helmillä koristeltu korkea trapper-pohja antaa kengille luonnetta ja sopii täydellisesti syksyn ja talven tyyliin. Lyhyen turkin muodossa oleva lisäeristys takaa lämpömukavuuden jopa kylmimpinä päivinä.
Corso-mallille on ominaista vakionumerointi, joten voit olla varma, että valitsemalla kokosi saappaat sopivat täydellisesti jalkaasi. Pyöreä kärki ja litteä kantapää tekevät siitä mukavan käyttää, ja vetoketju ja nauhanauhat tekevät siitä nopean ja helpon pukemisen.
Lisäksi ainutlaatuinen muotoilu tekee näistä saappaista katseenvangitsijat ja täydentävät täydellisesti kaikenlaista tyyliä. Mustasta patentoidusta viimeistelystä tulee varmasti suosikkivaatteesi tulevalla kaudella. Älä odota vaan valitse muoti ja mukavuus Corso-nilkkurit!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Kokoelma: Syksy talvi
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Muovi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: 1566
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Lihavuus: G.
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 4.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
- Lisäominaisuuksia: suihkukoneita , lakattu
Kiitos kommentin lisäämisestä.