Vinceza Vinceza Mustaksi lakatut pumput

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta Vincezan mustilla patenttipumpuilla, jotka ovat täydellinen valinta jokaiselle tyylikkäälle naiselle. Näissä Vinceza-malliston kauniissa kengissä yhdistyvät klassinen muotoilu ja moderni mukavuus, mikä tekee niistä täydellisen ratkaisun niin arkeen kuin juhlaan.

Pumpuissa on pylvään muotoinen korkea 8 cm kantapää, joka lisää naisellisuutta ja varmistaa samalla vakauden kävellessä. Ekologisesta nahasta valmistetuille niille on ominaista paitsi tyylikäs ulkonäkö, myös ympäristöystävällisyys. Pehmeä luonnonnahkapohjallinen tekee näiden pumppujen käyttämisestä puhdasta nautintoa kulumisen pituudesta riippumatta.

Slip-on-rakenteen ansiosta pumppujen pukeminen ja irrottaminen on nopeaa ja mukavaa. Lisäkuvioiden puute mahdollistaa niiden yhdistämisen helposti erilaisiin tyyleihin liiketoiminnasta iltaan. Niiden universaali musta väri tekee niistä täydellisen perustan mihin tahansa vaatekaappiin.

Valitse mustat patentoidut Vinceza-pumput ja tunne olosi varmaksi ja tyylikkääksi joka tilanteessa!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lukko: liukastua
  • Kantapään tyyppi: Lähettää
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|