Inna marka Mustaksi lakatut Seninis-kengät
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustaksi lakatut Seninis-kengät
Seninisin mustat kiiltonahkakengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta joka päivä. Korkealaatuisen ekologisen kiiltonahan ansiosta tämä malli näyttää hyvältä jalassa ja lisää luokkaa mihin tahansa tyyliin. Luonnonnahkainen pohjallinen varmistaa käyttömukavuuden, mikä tekee niistä täydelliset kengät sekä toimistoon että seurusteluihin.
Mantelivarvas saa jalan näyttämään ohuemmalta, mikä on lisäetu naisille, jotka haluavat korostaa vartaloaan. Kengissä on vakionumerointi, joten voit huoletta säätää ne kokosi mukaisiksi. Matala korkeus (9 cm) ja kuminen pohja puolestaan takaavat vakauden ja mukavuuden kävellessä.
3 cm:n koron korkeus tekee Seninis-mallista tyylikkään ja samalla käytännöllisen. Ne sopivat täydellisesti erilaisiin tyyleihin, arkisesta muodollisempaan. Slip-on-rakenteen ansiosta kenkien pukeminen ja riisuminen on erittäin helppoa.
On myös syytä korostaa, että Seninisin mustat kiiltonahkakengät ovat loistava lisä jokaiseen vaatekaappiin ja valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä täydellisen lahjaidean rakkaalle. Tarjoa itsellesi poikkeuksellista mukavuutta ja tyyliä Seninis-mallilla!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Inna marka
- Lämmittävä: Ei
- Korkeus: Matala
- Lisäominaisuuksia: lakattu
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: 210025B-LA
- Nenä: manteli
- Lihavuus: G.
- Kantapään / alustan korkeus: 3
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
- Kokoelma: KeeShoes
Kiitos kommentin lisäämisestä.