Goodin Goodin Mustat balleriinit kultaisilla koristeilla

Tuote ei ole saatavilla ;(

** Goodin Black Ballerinas kultaisilla koristeilla **

Löydä tyylikkyyden ja mukavuuden yhdistelmä Goodin Ballerinas -sovelluksen kanssa klassisessa mustassa värissä. Nämä ainutlaatuiset kengät, jotka on koristeltu hienoilla kultaisilla yksityiskohdilla, vastaavat täydellisesti modernin naisen tarpeita, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta.

Valmistettu korkealaatuisimmasta orgaanisesta nahasta, balleriinien takuusta kestävyydestä ja esteettisestä ulkonäöstä. Pehmeä, rakennettu kantapää ja pyöreä nenä varmistavat täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä tarkoittaa maksimaalista mukavuutta koko päivän ajan. Lisäksi luonnollinen nahkainen insertti saa jalat pysymään tuoreina ja mukavina tilaisuudesta riippumatta - päivittäisistä kävelyretkistä tyylikkäisiin kokouksiin.

Sileä muovinen pohja varmistaa vakauden ja pitkän aikavälin kestävyyden, ja hienovaraiset avoimet yksityiskohdat antavat balleriinille ainutlaatuisen hahmon. YHTEENVÄT LISÄÄNTYMINEN LISÄÄNTÖTÄ, nämä baleriinit ovat erinomainen valinta aktiivisille naisille, jotka arvostavat käytännöllisyyttä.

Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa Goodin Ballerinas on loistava lahjaidea. Valitse malli, joka ei vain korosta ainutlaatuista tyyliäsi, vaan antaa sinulle myös mukavuutta joka päivä. Tee jokainen hetki Goodin Ballerinas, joka on täynnä tyylikkyyttä ja mukavuutta!

**Tiedot:**

- Tuottaja: Goodin

- Kategoria: Naiset » Naisten » Balerinakengät

- Kantapäätyyppi: Ei kantapää

- Kantapäätaskuri: Suljettu, pehmeä

- pohja: muovi, sileä

- Lisäominaisuudet: Harjakatto

- Musta väri

- Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka

- Ulkomateriaali: Eco-nahka

- Nenäkappale: Pyöreä

- Lukko: Pujoa päälle

- nenätyyppi: täynnä

- Pakkaus kunto: Alkuperäinen

- Sukupuoli: Naisten kengät

  • Kantapään tyyppi: Ilman kantapäätä
  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Tuottajakoodi: GD-16-3204A/B
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|